Menu
Your Cart

Interneta veikala lietošanas noteikumi un privātuma politika

1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1.1. SIA La Ronde (turpmāk – “mēs” vai “ELADY.LV” ) ir apņēmusies aizsargāt un ievērot Jūsu privātumu. Mēs darām visu iespējamo, lai mūsu veiktā personas datu apstrāde atbilstu 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes regulai (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

1.2. ELADY.LV veic Jūsu datu apstrādi, lai nodrošinātu Jums pakalpojumu izpildi. Pakalpojumu nav iespējams sniegt, neapstrādājot personas datus, jo atbilstoši Latvijas Republikas Civillikuma 1404.pantam katrā tiesiskā darījumā jāņem vērā tā dalībnieki.

1.3. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA La Ronde, uzņēmuma reģ. Nr.40103598208, juridiskā adrese Miera iela 32-15, Rīga, LV-1001, biroja-veikala adrese A. Čaka 64, Rīga, LV-1011, e-pasts: info@elady.lv.

1.4. Lūdzam rūpīgi izlasīt šo Privātuma politiku, lai saprastu, kādā nolūkā apkopojam un izmantojam Jūsu datus, kā arī, kā tos izmantosim. Privātuma politikā apskatītas šādas tēmas:

 • Jūsu personas datu izmantošanas mērķi;
 • Jūsu personas datu glabāšanas termiņš;
 • Jūsu tiesības
 • Reģistrācija, piegāde un garantija;
 • Interneta veikalā iegādāto preču atgriešana
 • Samaksas kārtība un termiņi;
 • Kā sazināties ar mums.

1.6. Pirmo reizi apmeklējot mūsu interneta veikalu, mēs lūgsim Jums apstiprināt, ka piekrītat tam, ka tiks izmantotas sīkdatnes ar šajā Privātuma politikā izklāstītajiem nosacījumiem. Brīdī, kad sākat lietot ELADY.LV interneta veikalu vai minētajā e-veikalā veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem e-veikala noteikumiem un tos ievērosiet.

 

1.7 Personas datu izmantošanas mērķi

 • Jūsu vārds, uzvārds, maksātāja adrese, piegādes adrese un kontaktinformācija (Jūsu e-pasta adrese, tālruņa numurs) Interneta veikala tīmekļa vietnes sīkdatnes tiek apstrādātas, lai nodrošinātu pakalpojuma saņemšanu Interneta veikala Klientu tiešsaistes sistēmā. 

1.8 Personas datu glabāšanas termiņš

 • Personas datu glabāšanas termiņš ir atkarīgs no pasūtījuma veida. Piemēram pasūtot preci pa tālruni, sīkdatnes tiek uzglābti ne ilgāk par 1 gadu. Piegādājot Jūsu iegādātās preces uz Jūsu norādīto maksātāja un/vai piegādes adresi, sagatavojot pasūtījumu saņemšanai preču izsniegšanas vietā un izrakstot faktūrrēķinu/pavadzīmi. Jūsu datus glabāsim ne ilgāk kā 3 gadus no darījuma izpildes dienas. Jūs varat jebkurā brīdī izteikt nepiekrišanu par Jūsu datu izmantošanu, sazinoties pa e-pastu: info@elady.lv vai sarunas ar mūsu darbinieku.

1.9 Šajā Privātuma politikas nodaļā apskatītas datu aizsardzības tiesību aktos paredzētās Jūsu tiesības. Dažas tiesības aptver daudzus aspektus, tāpēc šajā Privātuma politikā apskatām tikai galvenos. Iesakām iepazīties ar attiecīgiem tiesību aktiem un uzraudzības iestāžu vadlīnijām, lai zinātu visu informāciju par šīm tiesībām.

1.9.1 Jums ir šādas ar personas datu aizsardzību saistītās tiesības:

 • tiesības saņemt informāciju par personas datu apstrādi;
 • tiesības iepazīties ar saviem personas datiem, kurus mēs uzglabājam;
 • tiesības pieprasīt labot Jūsu personas datus, kurus mēs glabājam (lielāko daļu no tiem varat labot, pieslēdzoties savam kontam);
 • tiesības lūgt mums dzēst Jūsu personas datus;
 • tiesības ierobežot Jūsu personas datu apstrādi;
 • tiesības nepiekrist, lai tiktu apstrādāti Jūsu personas dati;
 • tiesības nepiekrist, lai Jūsu personas dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos;
 • tiesības uz datu pārnešanu;
 • tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei;
 • Ja vēlaties izmantot savas tiesības, vai gadījumā, ja rodas jautājumi par personas datu apstrādi vai tiesību realizēšanu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@elady.lv
 • Visas domstarpības, kas radušās šo Noteikumu izpildes dēļ, risināmas sarunu ceļā. Ja neizdodas vienoties, strīdi risināmi Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā.

1.10 Reģistrācija un piegāde

 • Iegādājoties Preces mūsu interneta veikalā ELADY.LV, Pircējam ir iespēja reģistrēties, aizpildot reģistrācijas formu www.elady.lv, norādot Pircēja personas datus: privātpersonām - vārds, uzvārds, e-pasta adrese, adrese, kurā tiks piegādātas preces, tālruņa numurs, juridiskām personām – vārds, uzvārds, uzņēmuma pilnais nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese, piegādes adrese, kontaktinformācija, bankas nosaukums, bankas konta numurs.
 • Pircējs ir atbildīgs, lai sniegtie Reģistrācijas dati (nereģistrētiem Pircējiem – Piegādes informācijā) būtu precīzi un pilnīgi. Ja Pircēja dati mainās, Pircējam tie jāatjauno pirms Pasūtījuma veikšanas. Pārdevējs nav atbildīgs par zaudējumiem, kas rodas Pircējam vai trešajām personām tādēļ, ka Pircējs ir norādījis nepareizus vai nepilnīgus datus (vai nav izmainījis vai papildinājis datus).
 • Preču pieejamība www.elady.lv ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek vairākas reizes dienā. Tāpēc var būt situācija, ka Pircēja izvēlētā Prece nav/nav pietiekamā daudzumā. Ja Pircēja  izvēlētā Prece nebūs pieejama vai nebūs nepieciešamā daudzumā, ar Pircēju sazinās menedžeris un piedāvās tās aizvietošanu ar līdzvērtīgu vai saņemšanu līdz ar jaunu preču pievedumu.
 • Ja klientam nav noslēgts pēcapmaksas līgums ar SIA La Ronde, prece tiek piegādāta tikai pēc priekšapmaksas veikšanas.
 • Pasūtītās preces var saņemt ELADY.LV birojā-veikalā bez maksas. Ja pircējs izvēlas saņemt preces ELADY.LV birojā-veikalā, preces turp tiks piegādātas 1–10 darba dienu laikā vai atkarībā no ražošanas termiņa, ja vien izvēlētajai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Par to ELADY.LV menedžeris Jums paziņos pa e-pastu vai informēs telefoniski. Gaidīsim Jūs saņemt pasūtījumu 10 kalendāro dienu laikā. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu. Pircējs var izvēlēties saņemt pasūtītās preces OMNIVA pakomātā (1-2 darba dienu laikā), ar kurjeru vai pasta nodaļā. Preces ar kurjeru tiks piegādātas 1-3 darba dienu laikā.

Svarīgi!

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegādi uz Latvijas Pasta pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (38 x 38 x 58 cm) un svaru (līdz 20 kg).

 • Pārdevējs garantē Preču kvalitāti. Pārdevējs dažādiem Preču veidiem piešķir noteiktā laikā periodā spēkā esošu kvalitātes garantiju, kuras konkrēts termiņš un citi nosacījumi ir norādīti dokumentos, kas tiek iesniegti kopā ar Preci. Visām profesionālajām skaistumkopšanas ierīcēm un iekārtām ir garantija no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem (atkarībā no ierīces vai iekārtas veida).
 • Preču fotogrāfijas ir paredzētas tikai ilustratīviem nolūkiem, oriģinālie produkti var atšķirties no attēlotajiem. Ievietotās preces fotogrāfijas nevar tikt izmantotas kā pretenziju pamats. Prece uzskatāma par atbilstošu, ja tā atbilst interneta veikalā sniegtajam paraugam, modelim vai aprakstam.

1.11 Interneta veikalā iegādāto preču atgriešana

Pērkot preces mūsu internetā, pircējs var atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā.

Preces atgriešanas noteikumi:

 • preces atpakaļ nogādāšanas izmaksas sedz klients;
 • precem jābūt jaunām (bez bojājumiem, bez nēsāšanas pazīmēm);
 • nepieciešams aizpildīt preces atgriešanas formu un sazināties ar mūsu menedžeri vai aizsūtit pieprasījumu uz mūsu epastu info@elady.lv .
 • Atgriežamo preci lūdzam nosūtīt uz adresi: A. Čaka iela 64, Rīga, LV-1011, Latvija
 • Piecu darba dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas nauda tiek atgriezta pilnā apmērā. Tāpat ir iespēja preci apmainīt pret citu, par tādu pašu summu, vai arī ar piemaksu;
 • Gadījumā, ja pecei ir konstatēts ražošanas brāķis, remonts un preces nogādāšana klientam atpakaļ ir bezmaksas. Preces ar ražošanas brāķi ir apmaināmi vai labojami 20 dienu laikā no preces iegādes. Gadījumā, ja ražošanas brāķis nav konstatēts, tad remontu veic par atsevišķu samaksu.
 • Pircējs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc tam, kad iesniedzis vai nosūtījis Pārdevējam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu, atgriež vai nodod Preces Pārdevējam birojā vai personai, kuru Pārdevējs ir pilnvarojis pieņemt Preces. Termiņš tiek uzskatīts par ievērotu, ja Pircējs Preces nodod vai nosūta Pārdevējam pirms 14 (četrpadsmit) dienu termiņa beigām. Pircējs sedz Preces atpakaļatdošanas izmaksas.
 • Izsūtot preci atpakaļ (atgriežot to Pārdevējam), Pircējam jānodrošina tās iepakojums tāds, lai transportējot precei nevarētu rasties bojājums. Lai, izvairītos no iespējamies iepakojuma bojājumiem, iesakām preci nosūtot atpakaļ to arī apdrošināt, pretējā gadījumā par preces bojājumiem atbildību uzņemas Pircējs.
 • Atgriežamo Preci nedrīkst bojāt un lietot tā, ka tiek pārsniegta Preces lietošana tās rakstura, īpašību un darbību noskaidrošanai un pārbaudei. Pircējs cenšas saglabāt atgriežamajai Precei oriģinālo iepakojumu, autentiskās etiķetes un aizsargmaisiņus. Preces jāatgriež pilnā komplektācijā ar tādiem pašiem piederumiem, ar kādiem tika pārdotas, pievienojot Precei instrukciju un garantijas talonu, ja tie tika piegādāti ar Preci.
 • Naudas atmaksa tiek veikta izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu klients izmantoja darījumā.
 • Kādā gadījumā nevar izmantot atteikuma tiesības?
 • Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
 • Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
 • Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
 • Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādām precēm, kā elektriskā zobu birste, epilators, elektriskais bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, elektriskā matu griežamā mašīna, matu taisnotāji, manikīra un pedīkīra piederumi, smaržas, kosmētikas līdzekļus, sadzīves ķīmijas produktus un citas tamlīdzīga rakstura preces,);
 • Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;

1.12 Samaksas kārtība un termiņi

 • Pircējs privātpersona jebkurā gadījumā vai juridiska persona, kam nav pirkšanas līguma ar SIA La Ronde norēķinās par Precēm priekšsamaksas veidā var ar bankas pārskaitījumu, apmaksājot Pārdevēja elektroniski nosūtīto Avansa rēķinu. Atbildība par datu drošību šādā gadījumā ir attiecīgajai bankai, jo visas naudas operācijas notiek tās sistēmā. Vai ar bankas karti vai skaidrā naudā ELADY.LV birojā-veikalā Rīga, A. Čaka ielā 64, LV-1011.
 • Pēc pasūtījuma veikšanas pircējs saņems uz savu noradīto e-pasta adresi Pasūtījuma Apstiprinājumu, lai vēlreiz pārbaudītu norādītos datus.
 • Pircējam par pasūtītajām Precēm ir jāsamaksā ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienu laikā kopš Pasūtījuma apstiprinājuma un/vai Avansa rēķina saņemšanas.
 • Veicot apmaksu, obligāti ir jānorāda Pasūtījuma numurs, kurš ir uzrādīts pasūtījuma apstiprinājumā vai avansa rēķinā.
 • Pircējs var saņemt Preces tikai pēc tam, kad Pārdevējs saņēmis samaksu par Precēm savā bankas kontā.
 • Pārdevējs ir tiesīgs vienpusēji, nepaziņojot par to Pircējam, anulēt pasūtījumu un atcelt Preces rezervāciju, ja Pircējs samaksu par Precēm nav veicis 3 (trīs) darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprinājuma vai Avansa rēķina izrakstīšanas datuma. Gadījumā, ja apmaksa par Precēm tiek pārskaitīta no citas, nevis Pārdevēja, bankas vai citas valsts bankas, ieteicams par to informēt Pārdevēju, nosūtot maksājuma uzdevumu uz Pārdevēja e-pastu: info@elady.lv
 • Pircējs, Juridiska persona, kuram ir noslēgts Pirkuma līgums ar SIA La Ronde veic apmaksu līguma paredzētajā kārtībā.
 • SIA La Ronde neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies ELADY.LV interneta veikala lietošanas laikā.
 • Maksājumi mājaslapā tiks veikti ar kredītkarti pilnā apmerā.

1.13 Jautājumu saistībā ar šo Privātuma politiku rašanās gadījumā laipni aicinām sazināties ar mums, izmantojot zemāk norādītos rekvizītus, nosūtot pieprasījumu pa elektronisko pastu vai ierakstītā vēstulē:

SIA La Ronde
Uzņēmuma reģ. Nr.40103598208
Juridiskā adrese: Miera 32-15, Rīga, LV-1001
Biroja-veikala adrese: A. Čaka iela 64, Rīga, LV-1011
E-pasts: info@elady.lv