Menu
Your Cart

Par mumsMūsu uzņēmums Latvijas skaistumkopšanas tirgū darbojas jau daudzus gadus, un gadu gaitā mūsu piedāvātā produkcija un pakalpojumi ieguvuši stabilas pozīcijas profesionālās skaistumkopšanas jomā. Esam sevi pierādījuši kā konkurētspējīgu skaistumkopšanas preču vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un servisa pakalpojumus sniedzošu uzņēmumu.

Mūsu pārstāvēto zīmolu klāstā ir tādi zināmi Eiropas ražotāju produkti kā RICA vaksācijas produkti, ART OF SUN sauļošanās kosmētika, NEW TECHNOLOGY solāriju spuldzes, profesionālā angļu matu kosmētika CHILL* , COMAIR frizētavu aprīkojums, St. Moriz paštonējošā kosmētika. un citi zīmoli.

SIA LA RONDE ir oficiālais RICA vaksācijas produktu pārstāvis Latvijā. Piedāvājam RICA profesionālos vaskus un citus vaksācijas produktus skaistumkopšanas saloniem, kosmetologiem, skaistumkopšanas speciālistiem un individuālajiem klientiem.

Uzņēmuma mērķis ir pastāvīga attīstība, piedāvājot saviem klientiem aizvien plašāku produktu un pakalpojumu klāstu. Jau vairākus gadus piedāvajam saviem klientiem arī iecienīto Health&Beauty zīmola Nāves jūras kosmētiku. 

Uzņēmumā strādā spēcīga un profesionāla skaistumkopšanas un pārdošanas speciālistu komanda, kas saviem klientiem nodrošina pretimnākošu, laipnu apkalpošanu un operatīvu preču piegādi visā Latvijā.

SIA La Ronde darbinieki regulāri papildina savas zināšanas un prasmes profesionālos skaistumkopšanas industrijas semināros, organizē skaistumkopšanas speciālistu apmācību un veido skaistumkopšanas preču un pakalpojumu mārketinga kampaņas.

Par vienu no galvenajiem darbības pamatprincipiem mūsu uzņēmums uzskata augstu servisa līmeni, plašu piedāvātās produkcijas klāstu un individuālu pieeju ikvienam klientam.

Mūsu zīmoli:

RICA vaksācijas produkti izceļas ar dabīgu sastāvu, elegantu dizainu un ērtu lietošanu. RICA vaski ātri un efektīvi likvidē nevēlamo ķermeņa apmatojumu, nekairinot ādu. RICA vaksācijas produktu klāstā ir gan šķidrie vaski, gan cietais brazīļu vasks, dažādi serumi un losjoni pirms un pēc vaksācijas. 

CHILL* piedāvā daudzpusīgu un izmeklētu matu kosmētiku, kas īpaši izceļas ar kvalitāti, dizainu un pievilcīgajām cenām, tādējādi apmierinot arī pašu prasīgāko klientu vēlmes. Pateicoties plašajam sortimentam un augstajai produktu izstrādes un ražošanas kvalitātei, CHILL*  ir ieguvis lielu klientu uzticību.

Populārās angļu zīmola La Riche Directions tonējošās matu krāsas ieguvušas stabilas pozīcijas Latvijas skaistumkopšanas tirgū. Tās iecienījušas gan jaunieši, gan radoši visu vecumu cilvēki, kuri veido savu individuālo imidžu un vēlas būt atšķirīgi. La Riche Directions krāsas ir ļoti dabiskas, līdz ar to tās praktiski neizraisa alerģiju, un ir drošas un ērtas lietošanā.

Populārās vācu zīmola ART OF SUN kosmētikas priekšrocības ir tās dabīgās sastāvdaļas (eļļas, vitamīni un augu ekstrakti) intensīva iedeguma nodrošināšana, maigā kosmētikas struktūra un kārdinošie aromāti. ART OF SUN melanīna eļļu ir iecienījuši sauļošanās kosmētikas lietotāji visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā.

NEW TECHNOLOGY ir viens no populārākajiem solāriju lampu zīmoliem Vācijā. Eiropas solāriju tirgū NEW TECHNOLOGY lampas pieejamas jau kopš 1997. gada. Arī Latvijā aizvien vairāk salonu pozitīvi novērtē un izvēlas NEW TECHNOLOGY spuldzes saviem solāriju modeļiem.

Vairāk nekā 10 gadi COMAIR strādā skaistumkopšanas biznesa sfērā un ir kreatīvs un uzticams partneris salonu projektēšanā, kā arī piedāvā aukstas kvalitātes risinājumus salonu iekārtošanā par pievilcīgām cenām.