Menu
Your Cart

Pasūtījuma noformēšana

Pasūtījuma veikšana elady.lv interneta veikalā 

1. Preču izvēle

Lai izvēlētos preci, kuru vēlaties iegādāties elady.lv interneta veikalā, izmantojiet preču kategoriju sarakstu lapas kreisajā pusē vai lietojiet teksta ievades lauku "Meklēt" lapas augšējā labajā malā, ievadot tajā preces nosaukumu vai daļu no tā.


Izvēlieties Jūs interesējošo preci.  Norādiet preču skaitu un spiediet „Ielikt grozā”. Prece automātiski tiks pievienota Jūsu pirkuma grozam, kas atspoguļojas mājas lapas augšējā malā, lapas centrā.


Iegādes process sastāv no pieciem soļiem. Aizpildot visu nepieciešamo informāciju, sekojiet līdzi instrukcijām, kas ik uz soļa norādīs uz nākošo darbību.


2. Pasūtījuma noformēšana

Ja pasūtījumu elady.lv mājas lapā veicat pirmo reizi, vieglai un ātrai pasūtījuma noformēšanai iesakām reģistrēties un aizpildīt pasūtījuma formu, ievadot Jūsu piegādes informāciju un maksājuma informāciju. Kad ir izvēlēts piegādes veids, spiediet "Saglabāt". 


Svarīgi: Noformējot pasūtījumu un izvēloties "komforta piegādi", t.i. piegādi līdz durvīm, lūdzam norādīt precīzu informāciju par piegādes vietu – korektu adresi (rajons, novads, apdzīvota vieta, ielas/mājas nosaukums vai numurs, korpusa nr., dzīvokļa nr. u.c.) Pretējā gadījumā nevarēsim nogādāt Jūsu pasūtījumu Jums vēlamajā laikā un vietā.


Izvēloties piegādi uz Omniva pakomātu vai Pasta staciju, pasūtījuma komentāros lūdzam norādīt konkrētu Omniva pakomāta vai Pasta Stacijas adresi. Lūdzam rūpīgi pārbaudīt norādīto tālruņa numuru, jo uz to tiks sūtīta īsziņa par pasūtījuma piegādi pakomātā.  


Kad ir izvēlēts maksājuma veids, spiediet "Saglabāt". 


Papildus informāciju un norādes, ko vēlaties mums sniegt par savu pasūtījumu, lūdzam norādīt ailē "Piezīmes un īpašas vēlmes". 


Kad visa nepieciešamā informācija ir aizpildīta, spiediet "Apstiprināt pirkumu". 


Uz ekrāna parādīsies Jūsu pasūtījuma numurs, un uz pasūtījumā norādīto e-pastu Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu. 


Elady.lv interneta veikala pārstāvis ar Jums sazināsies tuvāko divu trīs stundu laikā (darba dienās vai tuvākajā darba dienā, ja pasūtījums veikts brīvdienā), lai apstiprinātu preces pieejamību noliktavā un nosūtītu priekšapmaksas rēķinu, ja preci vēlaties apmaksāt ar bankas pārskaitījumu. 


Gadījumā, ja pasūtījuma noformēšanas procesā rodas grūtības vai jautājumi, lūdzam zvanīt uz tālr. Nr. 27001551 vai 29444023 no pl. 9.00 līdz 17.00 vai rakstīt e-pastu: info@elady.lv


Veicot pasūtījumu pa tālruni, norādiet vēlamo preci, piegādes laiku un precīzu piegādes adresi, kā arī kontaktpersonas tālruņa numuru.


Patīkamu iepirkšanos!


 Profesionālas kosmētikas preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums SIA "La Ronde" sadarbojas ar mazumtirdzniecības veikaliem un skaistuma saloniem visā Latvijā, lai katram klientam būtu iespēja iegādāties produktus no tādiem zīmoliem kā RICA vaksācijas produkti, CHILL*, ART OF SUN, COMAIR, Health&Beauty un citiem.


Ja arī Jums ir interese savā mazumtirdzniecības veikalā vai skaistumkopšanas salonā tirgot šos pircēju iemīļotos zīmolu produktus, sazinieties ar mums, lai vienotos par sadarbību.


Tālr.:  +371 27001551; +371 29444023


E-pasts: info@elady.lv

Ar mums VISĀ LATVIJĀ veiksmīgi sadarbojas: frizētavas, skaistuma saloni, solāriju studijas, kosmētikas mazumtirdzniecības veikali.


Nodrošinām solāriju lampu maiņu, solāriju apkopi, diagnostiku un servisu, solāriju uzstādīšanu, demontāžu un pārvešanu. Piedāvājam izlietoto solāriju lampu utilizāciju. Izsniedzam sertifikātus par solāriju lampu atbilstību LR likumdošanas prasībām.


Veicot savlaicīgu solāriju profilaksi un iekārtu apkalpošanu, tiek paildzināts to kalpošanas mūžs. Mūsu tehniskais dienests vienmēr gatavs Jums palīdzēt un sniegt šos pakalpojumus. Veicam bojāto rezerves daļu un agregātu remontu vai nomaiņu īsākajos termiņos.