Menu
Your Cart

Piegāde & Apmaksa

Piegādes veidi:

BEZMAKSAS

Pasūtījumu ir iespējams izņemt mūsu veikalā ELADY A.Čaka iela 64, Rīga, LV-1011 darba dienās no 9:00 līdz 17:00 pēc tam, menedžeris Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Sākot ar 21.10.2021. elady.lv veikals strādā epidemioloģiski drošā vidēieeja veikalā tikai uzrādot sadarbspējīgu COVID-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Klientiem bez sadarbspējīga COVID-19 sertifikāta iepriekš apmaksāti pasūtījumi tiek izsniegti ārpus veikala telpām.

EKONOMISKĀ PIEGĀDE

Pasūtījumu ir iespējams saņemt pakomātos visā Latvijas teritorijā (Pasta Stacija, Omniva). Cenas sākot no 2,56 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde. 

KOMFORTA PIEGĀDE

Pasūtījuma piegāde uz klienta norādīto adresi tiek veikta ar auto kurjeru dienestu. Piegādes cena Rīgas pilsētas robežās, rajonu centros un lielajās Latvijas pilsētās - 4.27 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde uz lielajām Latvijas pilsētām un rajonu centriem. Piegādes cena ar auto kurjeru dienestu ārpus rajonu centriem un lauku reģionos - 7,90 EUR. Bezmaksas piegāde visā Latvijā neattiecas uz lielgabarīta sūtījumiem (kosmētiskā kabineta, frizētavu iekārtām un mēbelēm, kā arī solāriju lampām).


LATVIJAS PASTS

Piegādes laiks 2-3 darbadienas. Cenas sākot no 4,27 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde. Norēķinoties par pasūtījumu ar pēcapmaksu skaidrā naudā pasta nodaļā, piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 2kg - 6,80 EUR.


Norēķinu veidi:

SKAIDRĀ NAUDĀ 

Saņemot pasūtījumu ELADY veikalā vai saņemot piegādāto preci Rīgā kurjeram. Norēķinoties par pasūtījumu ar pēcapmaksu skaidrā naudā pasta nodaļā, piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 2kg - 6,80 EUR.


APMAKSA AR KARTI

Saņemot preci ELADY veikalā vai piegādājot OMNIVA pakomātā (vai ar OMNIVA kurjeru). Komisijas maksa, maksājot ar karti OMNIVA pakomātā vai OMNIVA kurjeram: 1,69 EUR. 


AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

Pēc pasūtījuma noformēšanas e-pastā saņemsiet rēķinu, pēc kura apmaksas menedžeris Jūs informēs par preču saņemšanu atkarībā no izvēlētā saņemšanas veida.