Menu
Your Cart

Piegāde & Apmaksa

Piegādes veidi:

BEZMAKSAS

Pasūtījumu ir iespējams izņemt mūsu veikalā ELADY A.Čaka iela 64, Rīga, LV-1011 darba dienās no 9:00 līdz 17:00 pēc tam, menedžeris Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

EKONOMISKĀ PIEGĀDE

Pasūtījumu ir iespējams saņemt pakomātos visā Latvijas teritorijā (Omniva). Cenas sākot no 2,56 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde. 

KOMFORTA PIEGĀDE

Pasūtījuma piegāde uz klienta norādīto adresi tiek veikta ar auto kurjeru dienestu. Piegādes cena Rīgas pilsētas robežās, rajonu centros un lielajās Latvijas pilsētās - 4.27 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde uz lielajām Latvijas pilsētām un rajonu centriem. Piegādes cena ar auto kurjeru dienestu ārpus rajonu centriem un lauku reģionos - 7,90 EUR. Bezmaksas piegāde visā Latvijā neattiecas uz lielgabarīta sūtījumiem (kosmētiskā kabineta, frizētavu iekārtām un mēbelēm, kā arī solāriju lampām).


LATVIJAS PASTS

Piegādes laiks 2-3 darbadienas. Cenas sākot no 4,27 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde. Norēķinoties par pasūtījumu ar pēcapmaksu skaidrā naudā pasta nodaļā, piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 2kg - 6,80 EUR.


Norēķinu veidi:

SKAIDRĀ NAUDĀ 

Saņemot pasūtījumu ELADY veikalā Rīgā, A. Čaka ielā 64. Norēķinoties par pasūtījumu ar pēcapmaksu skaidrā naudā pasta nodaļā, piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 2kg - 6,80 EUR.


APMAKSA AR KARTI

Veicot pasūtījumu elady.lv interneta veikalā, iespējams uzreiz apmaksāt pasūtījumu internetā ar karti.

Saņemot preci ELADY veikalā Rīgā, A. Čaka ielā 64.

Piegādājot OMNIVA pakomātā (vai ar OMNIVA kurjeru). Komisijas maksa, maksājot ar karti OMNIVA pakomātā vai OMNIVA kurjeram: 1,69 EUR. 


AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

Pēc pasūtījuma noformēšanas e-pastā saņemsiet rēķinu, pēc kura apmaksas menedžeris Jūs informēs par preču saņemšanu atkarībā no izvēlētā saņemšanas veida.